Najnovšie recenzie zo sekcie Diaľkové ovládače k LED pásikom

Pridané: 13. januára 2023

Zakúpený v Svet-svietidiel.sk

Nesadne dobre do ruky, nepracuje sa sním dobre, a nevyužíva všetky možnosti žiarovky. Asi bude lepšie ovládanie mobilom.

Pridané: 31. augusta 2022

OK

Pridané: 28. februára 2022

• funguje ako má

Overený zákazník Svet-svietidiel.sk Igi

Pridané: 7. januára 2022

Zakúpený v Svet-svietidiel.sk

• Po napárovaní s aplikáciou, ovládanie žiaroviek na to určených
  • Len biela farba
  • Dizajn vyzerá lacno

Napíšem dôležité, čo som pred kúpou ja nikde nenašiel. Ak máte nazónované svetlá, napr. "kuchyňa", "spálňa", alebo "jedáleň" NEVIETE ovládať zóny. Teda potrebujete ďalšie ovládače. Jeden ovládač síce môže ovládať 50 žiaroviek, ale ak vypnete, tak všetky spárované žiarovky. Ak chcete teda ovládať svetlo v jedálni a potom napr. v spálni, potrebujete už 2 ovládače a v každom napárujete tie žiarovky. Takže v mojom prípade by som v byte mal mať 4 rovnaké - lacno vyzerajúce, biele plastové ovládače a napr. fixkou si na každý napísať o akú miestnosť - svetlá ide. To už si nekúpim. Túto funkciu a oveľa viac máte v apke v mobile.

Overený zákazník Svet-svietidiel.sk Iveta

Pridané: 6. decembra 2021

• univerzálnosť

Overený zákazník Svet-svietidiel.sk MP

Pridané: 2. septembra 2021

Zakúpený v Svet-svietidiel.sk

• úplne intuitívne nastavenie ovládania, spárovanie so svetlom sa podarilo na prvý pokus bez použitia návodu
  • reaguje okamžite na každé stlačenie
  • viac nastavení svetla je cez aplikáciu, ale na základné funkcie ovládanie plne postačuje

Malý, šikovný ovládač, kvalita prevedenia by mohla byť aj lepšia, ale na tento účel plne postačuje.

Zobrazujem 1 - 6 zo 6 recenzií